Příprava stavebního pozemku

18.05.13

Některé z přípravy zapojit do získávání staveniště připraven pro novou výstavbu začít je zřejmý - stejně jako všechny demolice stávajících budov! Nicméně, stavitelé nemají tendenci zahrnovat náklady příprava staveniště ve svých uvozovek. Důvodem je, že proces přípravy na webu může odhalit problémy, které nebyly patrné na povrchu, takže je téměř nemožné přesně citovat.

Zde jsou některé z věcí, které stavitel potřebuje být připraven na.

Příprava stavebního pozemku

Demolice

Jakékoliv stávajících budov na místě bude muset být zničen, včetně přístaveb a kůlen. Demolice je nebezpečný proces, a vztahuje se na australské standardy. Předtím, než můžete začít demolice, by služby včetně plynu, elektřiny a vody odpojit všechny dešťovou vodu a kanalizační vpusti uzavřené a staveniště oploceno na ochranu veřejnosti. Okolní vlastnosti mohou také potřebovat nějaký druh ochrany.

V případě, že budovy obsahují azbest, pak demolice bude muset být v souladu se zvláštními bezpečnostními podmínkami.

Po demolici existující budovy, Vaše stránky musí být vyrovnány a nerovné plochy plné nebo odstraněny. Vegetace, půda, trosky a odpadky budou muset být odstraněni a zlikvidováni.

Zachování stromy

Pokud staveniště obsahuje vzrostlých stromů, místní rady mají tendenci, aby se zájem a může požadovat, aby tito být zachovány. Umístění všech stromů, které mají být uchovávány budou zohledněny v raném stadiu plánování a kreseb, ale stavitel bude muset vzít v úvahu při stavbě, který může obsahovat označení stromů tak, aby mohly být snadno identifikovány a , je-li to nutné, je v oplocení pro jejich ochranu.

Nastavení služby

Po nějaké stávající stavby byly zbourány a místo zbaven nečistot, základní služby musí být připojeny, včetně vody, elektřiny, dešťové kanalizace, a případně, plyn. Toalety - obvykle přenosné WC - také muset být zřízen do budovy může začít.

Oplocení, znaky a bezpečnost.

Oplocení musí být nastavena na stránkách a musí zůstat na místě, dokud je dokončena výstavba. Bezpečnostní značky musí být nastaven tak, aby splňují bezpečnostní požadavky a pomáhají zajistit bezpečnost každého na místě. Místo přerušení bude muset být provedeno pro pracovníky a obchodů přichází na místě tak, aby pochopili, žádné nebezpečí a rizika, a bezpečný přímý přístup mohou obsahovat zřetelně označen Vstupní a výstupní prostory pro provoz na webu.

Sediment řízení

Místní rady se negativní pohled na webu trosek, stavební materiál a bláto praného na okolních komunikacích a vlastností během silného deště a budou jemné pachatelů - například 1500 amerických dolarů v Sutherland Shire. Tak jako součást stránky nastavit stavitel vytvoří obvod a vypouštěcí ochranu, skladů uzavření a dešťové řízení v dobré kondici. Opatření mohou zahrnovat bahna plot, což je látka, která je plot kopal do země do hloubky 150 mm, slámy, pytle s pískem, filtračních ponožky nebo Bio ponožku.

Místo kancelář

Větší staveniště bude mít nějaký webu úřadu, který bude muset být nastaveny pomocí základy pro správu, komunikace a bezpečnosti. I menší stránky mohou mít dočasnou strukturu, například kůlny na ochranu určité vybavení a zásoby.

Reklama - odkazy

Katastr nemovitostí

Online nahlížení do katastru nemovitostí a informace o katastrálních úřadech - jednoduše a zdarma.


Byt v Praze bez provize

Pronájem bytu v Praze bez provize přímo od majitele.


Investiční stříbro

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního stříbra.


 Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


Vestavěné skříně STAKO


Montované haly Rossi

Vyrábíme a montujeme montované haly a různé typy ocelových konstrukcí neomezených tvarů a velikostí.


Lité podlahy

V naší nabídce naleznete kvalitní materiály pro lité podlahy.


Profi bezpečnostní služby

Potřebujete fyzickou ostrahu objektu nebo napojení na pult centrální ochrany? Špičkové bezpečnostní služby agentury D.I.SEVEN SERVICE Vám zajistí klid a bezpečí.


Vestavěné skříně Komandor

Úsporné a stylové řešení do vašeho bytu nabízí vestavěné skříně Komandor.


Kvalitní služby pro náhradní plnění

Odběrem služeb pro náhradní plnění nejen splníte zákonný požadavek na počet zaměstnaných osob se zdravotním postižením, získáte i kvalitní služby od profesionálů.


rekonstrukce domů


Moderní design kanceláří

Pracujte v příjemném prostředí, svěřte design kanceláří profesionálům.


Drátkobeton omezuje vznik trhlin, deformací betonu a riziko nesprávného vyztužení betonu.


Nedovolte, aby se pro Vás stěhování stalo noční můrou. Komplexní služby stěhování Praha pro Vás!


Mícháme kvalitní betonové směsi, které jsou osvedčeným řešením pro jakoukoliv stavbu.


Silberbarren kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Moderní kuchyně Praha s doživotní zárukou na kování. Realizace do 1 měsíce od zaměření.


Environmental services - soil investigation, remediation, laboratory services, waste management, earthworks and many others.


Vojenské ochranné obleky a plynové masky určené pro záchranáře, policisty, vojáky, hasiče. E-SHOP se specializovanými pomůckami a prostředky pro ochranu před CBRN.

Podložka na jógu z recyklovatelné přírodní gumy v různých barvách a vzorech. Zajišťuje extra stabilitu a přilnavost.

Vestavěná skříň svépomocí. Slož si svou skříň a ušetři.